Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Exemir.eu - Odświezony Proces Logowania


Exemir.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ach... przyszłość serwerów metina: zmiana grafiki... wróć... obrazków w menu.

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

Ładnie przedstawione, ogólnie ładnie się to prezentuje :D

Opublikowano

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

Opublikowano

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

Opublikowano

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

 

 

Powiem Ci szczerze, że Ant&ris[*] też miał ładną grafike i coo :)

 

Ogólnie co do pracy to ładna grafa :)

Opublikowano

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

 

Coooooooo? To widocznie małe są Twoje wymagania jak serwer wydaje Ci się z*******y po dodaniu nowych grafik. :D

Tło nie pasuje, a postać jest na złych koordynatorach.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

 

Coooooooo? To widocznie małe są Twoje wymagania jak serwer wydaje Ci się z*******y po dodaniu nowych grafik. :D

Tło nie pasuje, a postać jest na złych koordynatorach.

 

 

Noooooo. Jam jest tz. Łowcą talentów i wyczułem, że ten serwer będzie dobry, to tak będzie :)

 

Wszystko pasuje, spójrz w lustro, zobaczysz ze tam bedzie wszystko na złych koordynatach .

Opublikowano

 

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

 

Coooooooo? To widocznie małe są Twoje wymagania jak serwer wydaje Ci się z*******y po dodaniu nowych grafik. :D

Tło nie pasuje, a postać jest na złych koordynatorach.

 

Jest na dobrych ;) (Nie dostosowywaliśmy postaci do tła i nie zrobimy tego).

Ewentualnie możemy wdrążyć jakiś element pod postać.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

 

Coooooooo? To widocznie małe są Twoje wymagania jak serwer wydaje Ci się z*******y po dodaniu nowych grafik. :D

Tło nie pasuje, a postać jest na złych koordynatorach.

 

Jest na dobrych ;) (Nie dostosowywaliśmy postaci do tła i nie zrobimy tego).

Ewentualnie możemy wdrążyć jakiś element pod postać.

 

No skoro zapłaciłeś za kodowanie i nie potrafisz zmienić dwóch linijek to gratuluje.

Jeżeli dla Ciebie to jest dobrze to również pozdrawiam, osoba z zezem która robi serwer metin2, tego jeszcze nie było.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

 

Coooooooo? To widocznie małe są Twoje wymagania jak serwer wydaje Ci się z*******y po dodaniu nowych grafik. :D

Tło nie pasuje, a postać jest na złych koordynatorach.

 

Jest na dobrych ;) (Nie dostosowywaliśmy postaci do tła i nie zrobimy tego).

Ewentualnie możemy wdrążyć jakiś element pod postać.

 

No skoro zapłaciłeś za kodowanie i nie potrafisz zmienić dwóch linijek to gratuluje.

Jeżeli dla Ciebie to jest dobrze to również pozdrawiam, osoba z zezem która robi serwer metin2, tego jeszcze nie było.

 

Kolego najwyraźniej jesteś niezrównoważony psychicznie i nie ma sensu drążyć z tobą żadnych rozmów, skoro napisałem, że tego nie zrobie to nie oznacza to, że nie potrafię tego zrobić.

ps; Przełożenie kordów postaci pod "piasek" nie pasuje (Sprawdzane), ponieważ jest zbyt jasno na dole ekranu i tylko wdrążenie elementu pod postać może tu lepiej wyglądać.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?  

 

Coooooooo? To widocznie małe są Twoje wymagania jak serwer wydaje Ci się z*******y po dodaniu nowych grafik. :D

Tło nie pasuje, a postać jest na złych koordynatorach.

 

Jest na dobrych ;) (Nie dostosowywaliśmy postaci do tła i nie zrobimy tego).

Ewentualnie możemy wdrążyć jakiś element pod postać.

 

No skoro zapłaciłeś za kodowanie i nie potrafisz zmienić dwóch linijek to gratuluje.

Jeżeli dla Ciebie to jest dobrze to również pozdrawiam, osoba z zezem która robi serwer metin2, tego jeszcze nie było.

 

Kolego najwyraźniej jesteś niezrównoważony psychicznie i nie ma sensu drążyć z tobą żadnych rozmów, skoro napisałem, że tego nie zrobie to nie oznacza to, że nie potrafię tego zrobić.

ps; Przełożenie kordów postaci pod "piasek" nie pasuje (Sprawdzane), ponieważ jest zbyt jasno na dole ekranu i tylko wdrążenie elementu pod postać może tu lepiej wyglądać.

 

Tło z jakiej gry? Chętnie w nią zagram.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Kur** gościu, zajmij sie swoim życiem a nie przesiadujesz godzinami na mpc a potem kolejne godziny myślisz, co odpisać...
Gdyby twoje treści wnosiły coś jeszcze do tematu to rozumiem, ale ku***, myślisz tyle, a wypowiedz to "BIEDA Z NĘDZĄ"
 
Nie pozdrawiam.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fajne sie prezentuje! Jaki Typ serwera?

Easy/Medium, 210.

 

 

 

Ooo, wkońcu jakiś dobry easy/medium się szykuje, czekam z niecierpliwością!

 

Gościu zobaczyłeś 2 obrazki i po nich stwierdzasz, że serwer będzie dobry. Jestem pełen podziwu.

 

 

Ładnie wykonane. Szkoda, że tylko dwa królestwa.

 

 

Gościu, żaden chu***y serwer nie bedzie miał porządnej grafiki, od razu widać, że gościu sie zna i wie co robi. WIec na cholere zaczynasz temat do spiny ? 

 

Co do twojej wypowiedzi "Ładnie wykonane"  To jest odpowiedz profesjonalna ze strony takiego znawcy jak Ty?

 

Coooooooo? To widocznie małe są Twoje wymagania jak serwer wydaje Ci się z*******y po dodaniu nowych grafik. :D

Tło nie pasuje, a postać jest na złych koordynatorach.

 

Jest na dobrych ;) (Nie dostosowywaliśmy postaci do tła i nie zrobimy tego).

Ewentualnie możemy wdrążyć jakiś element pod postać.

 

No skoro zapłaciłeś za kodowanie i nie potrafisz zmienić dwóch linijek to gratuluje.

Jeżeli dla Ciebie to jest dobrze to również pozdrawiam, osoba z zezem która robi serwer metin2, tego jeszcze nie było.

 

Kolego najwyraźniej jesteś niezrównoważony psychicznie i nie ma sensu drążyć z tobą żadnych rozmów, skoro napisałem, że tego nie zrobie to nie oznacza to, że nie potrafię tego zrobić.

ps; Przełożenie kordów postaci pod "piasek" nie pasuje (Sprawdzane), ponieważ jest zbyt jasno na dole ekranu i tylko wdrążenie elementu pod postać może tu lepiej wyglądać.

 

Tło z jakiej gry? Chętnie w nią zagram.

 

 

 

Kur** gościu, zajmij sie swoim życiem a nie przesiadujesz godzinami na mpc a potem kolejne godziny myślisz, co odpisać...

Gdyby twoje treści wnosiły coś jeszcze do tematu to rozumiem, ale ku***, myślisz tyle, a wypowiedz to "BIEDA Z NĘDZĄ"

 

Nie pozdrawiam.

 

Zamknij mordę i się nie rzucaj, spędzam tutaj 30 minut dziennie, dysmózgu.

Pozdrowić to sobie możesz kolegę w szkole, a nie mnie, to nie jest dział "metin2 - pokaż co kupiłeś i c*****o ustawiłeś", jak nie potrafisz przyjąć krytyki to siedź cicho i mnie nie cytuj bo nie mam zamiaru tracić czasu na jakiegoś gówniaka.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...